COLOR RETOUCH INSTANT REGROWTH CONCEALER BLACK 75ML

890 ден 712 ден
-20%

Спреј коректор за инстантно прикривање на седите влакна во црна боја.

Опис

Брз и ефикасен спреј коректор во практично  пакување, кој ви овозможува брзо и ефикасно покривање на досадниот раст на косата и седи влакна.
-брзо се суши,
-не остава дамки,
-дава нежен мирис на косата,
можете да го користите дури и до 25 пати.
Начин на употреба: протресете и прснете мала количина од производот рамномерно на 10см од коренот на сува и чиста коса. Оставете да се исуши 5 минути. Трае до следно шампонирање.