ICE CREAM KROMASK BEIGE 300ml

890,00 ден

КРЕМ Колор маска која и дава свежина на косата и ги подобрува нијансите на природната, фарбана и бланширана коса.

 

Достапност: На залиха
Опис

Маска во боја за нега и зајакнување на природната боја и бојата кај фарбаната коса. Го зајакнува интензитетот на бојата на природната или фарбана коса, ја прави мека, свиленкаста, и дава сјај и обезбедува подеднакво долг резултат како кај козметичкото боење.

УПОТРЕБА:
Измијте ја косата со шампон и просушете со пешкир. Носете ракавици за еднократна употреба, и нанесете соодветна количина на производот (приближно 20/30 ml.), Тријте нежно и чешлајте со чешел со широк заб. Оставете 3 до 5 минути, според саканиот интензитет (зголемувањето на времето до максимум 15 минути ќе го зголеми интензитетот на истакнување). Исплакнете темелно.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM KROMASK BEIGE 300ml
890,00 ден