ALL SOFT MEGA CONDITIONER 300 ML

1,790 ден

Регенераторот за коса Redken All Soft Mega нежно ја отплеткува и длабински ја навлажнува многу сувата, средна до густа коса. Овој хидратантен регенератор ја подобрува управливоста на екстремно сувата коса и ја остава  со свиленкаста мека и сјајна завршница. Збогатен е со  Redken’s Nourish Complex со Алое Вера за хидратација, зајакнување и задржување на влагата  и мазноста на косата во текот на целиот ден.

Начин на употреба: Нанесете на косата по шампонирање со Redken All Soft Mega шампон. Оставете да делува 2-3 минути.Исплакнете.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Навлажнувачки  регенератор кој  ја хидрира екстремно сувата коса и ја остава  со свиленкасто мека и сјајна завршница