BLONDESSE MIRACLE BI-PHASE LEAVE IN CONDITIONER 200ML

750 ден

Двофазен кондиционер во спреј за нега на плава и бланширана коса.

Опис

Двофазен кондиционер во спреј за нега на плава и бланширана коса со неутрализирачки пигменти и заштита од загадување. Збогатен со кокосова вода и алое вера и дава на вашата коса едноставно неодолив мирис.

Се протресува пред користење и се нанесува на измиена и со пешкир просушена коса по должината на косата. Не се плакне.