BONACURE CP MOISTURE KICK HYDRATION BALM 150 ML

1.500,00 ден

Хидратантен третман без плакнење специјално формулиран за нормална до сува коса. Овој вегански производ за нега на коса храни и штити во само еден чекор. Косата е хидрирана до 48 часа и се чувствува здрава. Збогатен со глицерол, кој ја навлажнува и има технологија за изедначување на клетките, која ја храни и ја уредува косата. Ја подобрува еластичноста и не содржи силикони и вештачки бои. Од друга страна, мелемот за хидратација ја штити косата и за време на топлотното обликување. 

Начин на употреба: Нанесете  мала количина , рамномерно на влажна или сува коса. Не плакнете, стилизирајте по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Интензивен хидратантен третман без плакнење специјално формулиран за сува , кршлива или кадрава коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP MOISTURE KICK HYDRATION BALM 150 ML
1.500,00 ден