CURLY HAIR MOUSSE 175 ML

1.190,00 ден

Пена за дефинирање и хидратација на локни. Збогатена со комплекс од смола кој создава невидлива бариера заштитувајќи ја косата,а екстрактите од бадем и костен даваат сјај и хидратација на кадравата коса Таа додава  еластичност на косата за природни, лесни локни.Антифриз  дејството дава долготрајно отскокнување, дефиниција и мазност. Без сулфати ,сурфактанти, парабени и петролатум
Начин на употреба: се нанесува на влажна коса и не се плакне.
Достапност: На залиха
Опис

Пена за дефинирање и хидратација на локни.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

CURLY HAIR MOUSSE 175 ML
1.190,00 ден