SERIE EXPERT CHROMA CHREME BLUE DYES SHAMPOO 300 ML

1.450,00 ден

Неутрализирачки крем шампон со син пигмент кој обезбедува инстантно отстранување на портокаловите тонови кај бринети.. Chroma Crème blue инстантно ги неутрализира сите несакани портокалови рефлексии и интензивно ги храни влакната на косата за врвна корекција и нега на бојата. Chroma Crème е резултат на уникатна соработка помеѓу L’Oréal Professionnel Paris Color Labs и Haircare Labs. Заедно, тие развија ексклузивна технологија со професионални приспособени бои за неутрализирање на несаканите топли рефлексии, сега во нашата најгрижлива формула.  Обезбедува зголемена хомогена неутрализација, благодарение на порамномерното таложење на формулата, од обичните неутрализирачки шампони, што обезбедува без дамки во боја дури и на порозните области. Обезбедува најголема нега која ги таргетира најоштетените и порозните области на косата. Исто така, гарантира 3 пати повеќе сјај.

Како да се користи: Нанесете рамномерно на влажна коса. Оставете да делува најмалку 2 минути или подолго во зависност од саканиот степен на неутрализација. Исплакнете темелно. Да се ​​менува со вашиот обичен шампон. Топ совет: За врвна рутина за нега на коса, прво нанесете го шампонот Мetal Detox, а потоа шампонот Chroma Crème Purple Dyes.

Достапност: На залиха
Опис

Неутрализирачки крем шампон со син пигмент кој обезбедува инстантно отстранување на портокаловите тонови кај бринети.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT CHROMA CHREME BLUE DYES SHAMPOO 300 ML
1.450,00 ден