BONACURE CP CLEAN BALANCE DEEP CLEANSING SHAMPOO 250 ML

900,00 ден

Шампон без сулфат со токоферол  специјално развиен за да го отстрани наталожувањето на производот и да ја заштити косата од слободните радикали и загадувањето на животната средина. Тоа е одличен начин да се отстранат загадувачите од животната средина од косата и ги остава вашите прамени да се чувствуваат чисто и свежо до 24 часа. Clean Balance Формулата со токоферол се бори со слободните радикали и ја штити косата од загадување со инкапсулирање на прашина и други честички. Идеален е како пред третман пред хемиски третмани бидејќи длабински ја прочистува косата. Погоден е за сите типови коса кои се изложени на загадување на животната средина.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон без сулфат за длабинско чистење на сите типови коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP CLEAN BALANCE DEEP CLEANSING SHAMPOO 250 ML
900,00 ден