CAVIAR ANTI-AGING RESTRUCTURING BOND REPAIR SHAMPOO 250 ML

1,950 ден

Луксузен шампон за заштита и репарација на многу оштетена коса. Совршен за права, брановидна, кадрава коса која е оштетена. Ја поправа оштетената коса , распуканите врвови и додава сјај. Ја прави косата 28% помазна и помека . Ја заштитува косата од идно оштетување со намалување на кршењето на косата . Безбедна формула за боја.

Луксузна нега на коса дизајнирана со моќни состојки за луѓе со оштетена коса кои се подготвени да инвестираат во врвниот систем за обновување и одбрана на косата.  Со ексклузивна технологија за зајакнување инфузирана со кавијар  за поправка и заштита на косата и помешана со маслото Maracuja, познато по тоа што ја враќа влажноста, мазноста и сјајот на косата.

Формулиран без SLS/SLES*, Parabens, Phthalates, DEA/TEA и вештачки бои.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Репаративен шампон кој ја штити и поправа оштетената коса.