RE/START™ COLOR PROTECTIVE MICELLAR SHAMPOO 250ML

990 ден

Мицеларен шампон за нега и заштита на фарбана коса.

Опис

Овој мицеларен шампон со двојно дејство создава кремаста пена, помага да се балансира микробиомот на скалпот и ја штити обоената коса од оксидирачки агенси. Формулиран со природен антиоксиданс екстракт од акаи. Спречува избледување на бојата за сјајна коса.