RE/START™ HYDRATION MOISTURE MICELLAR SHAMPOO 250ML

990 ден

Мицеларен шампон за интензивна хидратација на сува коса.

Категорија: ,

Опис

Овој мицеларен шампон со двојно дејство создава кремаста пена, помага да се балансира микробиомот на скалпот и ја разубавува косата. Наполнет со бетаин и провитамин Б5, ја задржува влагата во влакната за сјај и моментална мекост.