RE/START™ RECOVERY RESTORATIVE MICELLAR SHAMPOO 250ML

990,00 ден

Мисцеларен шампон за регенерација на оштетена коса.

Достапност: На залиха
Опис

Овој мицеларен шампон за балансирање на скалпот со двојно дејство создава кремаста пена, помага да се балансира микробиомот на скалпот и ја зајакнува слабата коса.

Инфузиран со биомиметички керамид и молекули кои создаваат врска, сјајниот третман за сјајна коса ја реконструира и ја зајакнува косата одвнатре кон надвор.

Докажана ефикасност против хемиско оштетување, ја запечатува површината на косата. Ја остава косата мазна, мека, сјајна и сјајна. Кога користите третман во 3 чекори, косата е 2 пати посилна.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

RE/START™ RECOVERY RESTORATIVE MICELLAR SHAMPOO 250ML
990,00 ден