RE/START™ VOLUME MAGNIFYING MICELLAR SHAMPOO 250ML

990,00 ден

Мицеларен шампон за зголемување на волуменот кај тенка и слаба коса.

Достапност: На залиха
Опис

Овој мицеларен шампон со двојно дејство создава кремаста пена, помага да се балансира микробиомот на скалпот и ја третира косата од коренот до врвовите. Заситен со протеин од ориз, шампонот за волумен за тенка коса и дава на косата природно тело за ефект на подигнување на коренот. Ја третира косата без да ја натежне ,и дава сјај и ја омекнува .

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

RE/START™ VOLUME MAGNIFYING MICELLAR SHAMPOO 250ML
990,00 ден