RE/START™ HYDRATION MOISTURE RICH MASK 200ML

1,400 ден

Интензивна маска за длабинска хидратација и потхранување на многу сува коса.

Опис

Оваа богата крем-маска со двојно дејство помага да се балансира микробиомот на скалпот* и ја разубавува косата. Заситен со бетаин и провитамин Б5, длабинскиот навлажнувачки третман за коса oбезбедува долготрајна контрола на разлетувањето.  Начин на употреба; Нанесете маска на влажна коса.Оставете да делува 3-5 минути, пена и темелно исплакнете