RE/START™ HYDRATION ANTI-FRIZZ MOISTURIZING DROPS 50ML

1.380,00 ден

Интензивен хидратантен серум за измазување на косата и контролa на фриз ефектот.

Достапност: На залиха
Опис

Овој навлажнувачки серум за коса со двојна акција помага да се балансира микробиомот* на скалпот и ја скротува косата. Заситен со бетаин и провитамин Б5, овој серум за измазнување го подобрува сјајот и мекоста на косата.Ја задржува влагата во влакната и ја измазнува косата. Подобрен сјај и мекост на косата. Начин на употреба; Нанесете на влажна или сува коса и не плакнете.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

RE/START™ HYDRATION ANTI-FRIZZ MOISTURIZING DROPS 50ML
1.380,00 ден