RE/START™ HYDRATION ANTI-FRIZZ MOISTURIZING DROPS 50ML

1,380 ден

Интензивен хидратантен серум за измазување на косата и контролa на фриз ефектот.

Категорија: ,

Опис

Овој навлажнувачки серум за коса со двојна акција помага да се балансира микробиомот* на скалпот и ја скротува косата. Заситен со бетаин и провитамин Б5, овој серум за измазнување го подобрува сјајот и мекоста на косата.Ја задржува влагата во влакната и ја измазнува косата. Подобрен сјај и мекост на косата. Начин на употреба; Нанесете на влажна или сува коса и не плакнете.