RE/START™ VOLUME LIGHTWEIGHT JELLY MASK 200 ML

1.400,00 ден

Лесна маска за добивање волумен кај тенка коса.

Достапност: На залиха
Опис

Оваа лесна желе маска со двојно дејство помага да се балансира микробиомот на скалпот* и ја омекнува косата без да ја натежне. Третманот за коса со протеини од ориз го спречува кршењето за посјајна и помазна коса.Обезбедува тело, волумен и исполнетост.

 

Начин на употреба: Нанесете маска на влажна коса.Оставете да делува 3-5 минути, пена и темелно исплакнете

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

RE/START™ VOLUME LIGHTWEIGHT JELLY MASK 200 ML
1.400,00 ден