RE/START™ RECOVERY ANTI-SPLIT ENDS SEALING DROPS 50ML

1.450,00 ден

Интензивен регенерирачки  серум за обновување на косата и заштита од испукување.

Достапност: На залиха
Опис

Овој серум помага да се балансира микробиомот на скалпот* и да ја  заштити косата  од кршење. Наполнет со кокосово и масло од камелија ги поправа влакната на косата одвнатре, ја зајакнува ослабената коса. Докажана ефикасност против хемиско оштетување, ја храни косата, ја запечатува површината на косата, штити од расцепени врвови, оштетување и кршење. Ја поправа косата, оставајќи ја мазна, мека, сјајна и сјајна.

 

Начин на употреба; Нанесете на влажна или сува коса и не плакнете.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

RE/START™ RECOVERY ANTI-SPLIT ENDS SEALING DROPS 50ML
1.450,00 ден