OLAPLEX No.4P Blonde Enhancer™ Toning Purple Shampoo 250ml

1,850 ден

Високо концентриран виолетов шампон формулиран со патентирана технологија Olaplex.

Опис

Ви го претставуваме #OLAPLEX N°.4P🆕️
Инспириран од најдобрите фризерски салони , а докажан од науката !!
❓ Што е Olaplex N°4P ?❓
💜Toj e високо концентриран виолетов шампон ФОРМУЛИРАН со патентирана технологија OLAPLEX , и кој истовремено
* чисти, ✅
*тонизира непосакувани жолти тонови ✅
*репарира ,одржувајќи ја косата хидрирана од коренот до врвовите✅
💜Формулата БЕЗ СУЛФАТ 🚫 создава богата пена за неутрализирање на жолтите тонови и ја зголемува осветленоста по една употреба кај руса, осветлена и сива коса.
Научно докажано:💯
3 ПАТИ ПОСВЕТЛА ПЛАВА КОСА
*Во споредба со врвните виолетови шампони
💜 Високо концентрираниот пигмент овозможува приспособливи нивоа на тонирање, идеални за средно до светли русокоси тонови (нивоа 7 и нагоре) .
💜Колку подолго го користите , толку посветли се резултатите од тонирањето, но препорачуваме да започнете со една минута и да одите од таму.
ПРЕПОРАКА : може да се користи 2-3 пати неделно