OLAPLEX NO. 9 BOND PROTECTOR NOURISHING HAIR SERUM 90ML

1.850,00 ден

Бестежински антиоксидантен серум за заштита од загадување, топлина и идни оштетувања.

Достапност: На залиха
Опис
НАЈНОВАТА ИНОВАЦИЈА ОD #OLAPLEX
✨OLAPLEX No.9 ✨
⁉️Што претставува OLAPLEX No.9?
👉Бестежински антиоксидантен серум за заштита од загадување, топлина и идни оштетувања.
 
✨Видливи придобивки;
✅ Свиленкасто сјајна коса
✅Меморија на стил
✅ Отпорни кадрици
✅ Анти-фриз ефект
✅помага за расплеткување на косата
 
✨Зошто е различен и уникатен?
✅ 48 HR Индекс за заштита од загадувањето
✅ Потентни антиоксиданси
✅ Збогатен со патентираната #olaplex bond технологија
✅ Без силикон
✅ Бестежински
✅ Заштита од топлина 232 °C
✅Вегански.
✅Безбеден за фарбана коса.
 
✨За кого е:
• За сите типови на коса
• За сите текстури
 
⁉️Како се користи:
1. Користете го како прв чекор во вашата рутина за стилизирање, користете мала количина на влажна коса (ова е задолжително инаку производот нема да работи оптимално) Користете повеќе за подолга, погуста коса.✅
 
2. Користете го сам или обложете го со Olaplex Nо. 6 Bond Smoother ® за контрола или со Olaplex No .7  Bonding Oil за врвен сјај.✅
 
⁉️Кога да се користи?
👉Користете во денови на миење или помеѓу денови на влажна коса за дополнителна заштита
Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OLAPLEX NO. 9 BOND PROTECTOR NOURISHING HAIR SERUM 90ML
1.850,00 ден