COLOR EXTEND GRAYDIANT SHAMPOO 300 ML

1.850,00 ден

Redken’s Color Extend Graydiant  шампонот ја осветлува и ја храни природно седата, сивата , светло плавата и  платинеста коса.Овој шампон  е тонер за коса кој веднаш ги неутрализира жолтите тонови. Формулиран со прилагодени виолетови пигменти и лимонска киселина,  ја зајакнува и трансформира сивата, сребрена и светло руса коса во 2 пати посилна со зголемена мекост и сјај.

Начин на употреба:Нанесете на влажна коса, oставете  3-5 минути и исплакнете. Користете 1-2 пати неделно за оптимални резултати.

Достапност: Нема на залиха
Опис

Шампон за отстранување на жолтите тонови специјално дизајниран за природно седа, сива , светло плава и  платинеста коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување