SCALP RELIEF DANDRUFF CONTROL SHAMPOO 250 ML

1,750 ден

Redken’s Scalp Relief dandruff Control Shampoo е шампон против првут кој е тестиран од дерматолог. Овој специјализиран третман за коса помага во борбата и контролата на првутот додека ја остава косата свиленкаста мазна. Шампонот нежно ја чисти косата и го смирува скалпот.Формулиран е со Цинк Пиритон кој активно дејствува во борбата против првутот.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Шампон против првут кој обезбедува ослободување на скалпот од чувство на сувост и чешање .