COLOR RETOUCH INSTANT REGROWTH CONCEALER DARK BLONDE 75ML

712,00 ден

Спреј коректор за инстантно прикривање на седите влакна во темна природно  плава  боја.

Достапност: На залиха
Категорија
Опис
Брз и ефикасен спреј коректор во практично  пакување, кој ви овозможува брзо и ефикасно покривање на досадниот раст на косата и седи влакна.
-брзо се суши,
-не остава дамки,
-дава нежен мирис на косата,
можете да го користите дури и до 25 пати.
Начин на употреба: протресете и прснете мала количина од производот рамномерно на 10см од коренот на сува и чиста коса. Оставете да се исуши 5 минути. Трае до следно шампонирање.
Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

COLOR RETOUCH INSTANT REGROWTH CONCEALER DARK BLONDE 75ML
712,00 ден