EKSPERIENCE PURITY SHAMPOO 250ml

1.690,00 ден

Шампон за скалп кој е склон на перутење.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за скалп кој е склон на перутење.  Содржи комплекс аквамарис, кафеава алга, климбазол и екстракт од нане. Го ревирализира скалпот и го прави чист, мек и заштитен.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE PURITY SHAMPOO 250ml
1.690,00 ден