GRAY SHAMPOO 250ml

1.300,00 ден

Шампон за оптимално одржување на седа коса.

Достапност: На залиха
Опис

Оптимално одржување на седа коса.
Шампонот содржи балансирачки агенси кои ги отстрануваат жолтите нијанси. Хидролизираниот млечен протеин овозможува кондиционирање на косата и на тој начин го спречува сушењето што се случај кај седата коса. Исто така овозможува оптимално ниво на хидратација.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

GRAY SHAMPOO 250ml
1.300,00 ден