POWER CLEANSER STYLE REMOVER 250ml

990,00 ден

Шампонот за чистење на нормална до мрсна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Шампонот за чистење на нормална до мрсна коса може да се пофали со уникатна формула која работи да ја чисти и храни косата секојдневно. Совршен за употреба на сите типови коса, овој шампон дава крајно чиста коса, додека го освежува и подмладува скалпот. Исто времено ја зајакнува и порава косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

POWER CLEANSER STYLE REMOVER 250ml
990,00 ден