KEUNE CARE KERATIN SMOOTH 2 PHASE SPRAY 200 ML

890,00 ден

Keратински двофазен спреј-регенератор за моментално измазнување, омекнување и отплеткување на косата. Неверојатно лесен благодарение на неговото ниско ниво на pH, го регулира балансот на влага во вашата коса додека ги зајакнува прамените од внатре кон надвор. Исто така, додава моментален сјај и ја прави вашата коса лесна за чешлање и стилизирање.

Начин на употреба: нанесете на  влажна или сува коса , расчешлајте и не плакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Keратински двофазен спреј-регенератор за моментално измазнување, омекнување и отплеткување на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE KERATIN SMOOTH 2 PHASE SPRAY 200 ML
890,00 ден