KEUNE CARE KERATIN SMOOTH SILKENING POLISH CIRE 50 ML

990 ден

Кератински лесен гел-крем кој  е последниот чекор од вашата рутина за измазнување и омекнување. Овој производ  го измазнува разлетувањето и фриз ефектот  и дава на вашата коса прекрасен сјај.

Начин на употреба: Нанесете на сува коса и стилизирате по желба.

Категорија: ,

Опис

Кератински лесен гел-крем кој  е последниот чекор од вашата рутина за измазнување и омекнување.