MATRIX MOISTURE ME RICH MOISTURE CURE 125ml

770 ден

Двофазен третман за хидратација на сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Третман кој веднаш ги ревитализира влакната на косата за долготрајна хидратација и нега.
Лесна формула со ниска pH вредност, ја измазнува кутикулата  ја остава косата мека и сјајна.
Двофазниот третман се протресува пред употреба и се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, и се стилизира како и обично. Не се плакне.