MY HAIR MY CANVAS SOARING HIGH VOLUMIZING BLOWOUT MIST 148 ML

1.239,00 ден

Вегански  спреј за волумен.  Формулата со бел јаглен има отпорност на влажност до 72 часа и заштита од топлина до 232°C. Формулата со екстракт од бамбус дава дополнително подигнување и сјај на косата.

Начин на употреба: Испрскајте на чиста коса исушена со пешкир пред сушење со фен. Стилизирајте  како и обично.

Достапност: На залиха
Опис

Вегански спреј за волумен  кој обезбедува над 72-часовна заштита од влажност и заштита од топлина до 232°C. За повеќето типови коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MY HAIR MY CANVAS SOARING HIGH VOLUMIZING BLOWOUT MIST 148 ML
1.239,00 ден