WELLA EIMI DRY ME DRY SHAMPOO 180ML

1.100,00 ден

Сув шампон  за креирање на волумен од корен  и за прочистување на мрсниот скалп.

Достапност: На залиха
Категории ,
Опис
Сув шампон  за креирање на волумен од корен  и за прочистување на мрсниот скалп.
*ја освежува косата и создава волумен и мат текстура што може да се управува за да го постигнете вашиот изглед.
*Формулата содржи скроб од тапиока koj go апсорбира вишокот на масла од вашиот скалп
Начин на употреба :Нанесете рамномерно на сува коса и стилизирајте по желба .
Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

WELLA EIMI DRY ME DRY SHAMPOO 180ML
1.100,00 ден