PROYOU THE FIXER REPAIR SHAMPOO (1000ml)

1,450 ден

Шампон за реконструкција на оштетена коса 1000мл

Категорија: ,

Опис

Шампон за реконструкција на оштетена коса. Длабински ја чисти, регенерира и зајакнува слабата коса, и ја прави мека витална и сјајна.