SERIE EXPERT BLONDIFIER GLOSS SHAMPOO 300 ML

1.250,00 ден

Шампон за нега на сите типови на плава коса.Оживејте ја вашата  руса коса со формулата збогатена со полифеноли присутни во екстрактот од Açai . Свилениот  шампон нежно го чисти влакното на косата и и дава на плавата коса неверојатен сјај и здрав изглед.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за нега на сите типови на плава коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT BLONDIFIER GLOSS SHAMPOO 300 ML
1.250,00 ден