STYLE FINISH SHINE SPRAY 300 ML

650,00 ден

Спреј кој и дава сјај на косата и го елиминира разлетувањето.

Достапност: На залиха
Опис

Спрејот за сјај обезбедува луксузна фризура со сјај , ја скротува непослушната коса и ги прикрива расцветаните и суви врвови.

Начин на употреба: Нанесете  на сува коса по обликувањето за да ја продолжите долговечноста на фризурата и да и дадете сјај на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STYLE FINISH SHINE SPRAY 300 ML
650,00 ден