BLONDESSE MIRACLE GENTLE LIGHTENER 35gr

190,00 ден

Новиот бланш на Blondesse со две нови патентирани технологии.
Овој производ достигнува врвни перформанси за белеење на косата во еден чекор, додека ја одржува физиологијата на косата непроменета.
Неговата формула е збогатена со виолетови микро-пигменти кои го неутрализираат непосакуваниот жолт тон за да достигнат осветлување до 7 тонови.
Бланшот е целосно безбеден за скалпот, кожата и косата.

Достапност: На залиха
Опис

Бланш Blondesse со две патентирани формули кои не го оштетуваат влакното и не предизвикуваат алергиски реакции или оштетување на скалпот.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLONDESSE MIRACLE GENTLE LIGHTENER 35gr
190,00 ден