BLONDESSE MIRACLE SHAMPOO 300ml

690,00 ден

Деликатен шампон со прочистувачко дејство, кој има за задача да ја хидрира косата после осветлување и да ја усоврши бојата.

Достапност: На залиха
Опис

Деликатен шампон со прочистувачко дејство и антипулутуион.
Збогатен со кокосово масло и алое вера, кои ја усовршуваат русата боја на коса.
Неговата формула е специјално дизајнирана да ја хидрира косата после осветлување и да ја усоврши бојата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLONDESSE MIRACLE SHAMPOO 300ml
690,00 ден