Inebrya Blondesse Cosmetic Bleaching Cream 500gr

1.650,00 ден

Компактен син бланш во прав за брзо и екстремно осветлување до 9 тонови, без при тоа да го иритира и оштети скалпот и косата.

Достапност: На залиха
Опис

Компактен син бланш за брзо и екстремно есветлување на косата до 9 тонови.
Неговата формула збогатена со сини микро-пигменти кои ги неутрализираат непосакуваните пигменти и постепено осветлуваат до 9 тонови, при тоа оставајќи ја косата заштитена.
Идеален за брзо осветлување со високи перформанси.
Безбеден за скалпот и косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

Inebrya Blondesse Cosmetic Bleaching Cream 500gr
1.650,00 ден