Inebrya Blondesse Reduct Color Powder – Antibrass 500gr

1.500,00 ден

Компактен зелен бланш во прав кој што ја отстранува вештачката боја на косата и ги неутрализира топлите тонови, без да го оштети скалпот и влакното.

Достапност: На залиха
Опис

Компактен зелен бланш во прав кој што ја отстранува вештачката боја на косата и ги неутрализира топлите тонови.
Формулата збогатена со зелени микро-пигменти, путер Karite, путер Illipe и алое вера, ги неутрализира топлите тонови и делумно или целосно ја отстранува козметичката боја.
Дава балансиран, рамномерен ефект на осветлување до 5 тонови.
Не го иритира скалпот и не го оштетува влакното.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

Inebrya Blondesse Reduct Color Powder – Antibrass 500gr
1.500,00 ден