BONACURE CP REPAIR RESCUE SEALED ENDS 100 ML

1.500,00 ден

Интензивен, кремаст  серум. Напредната технологија со вегански кератин и аргинин веднаш го поништува оштетувањето со само една апликација.  Запечатува до 90% од расцепените краеви и спречува понатамошно пукање на косата. Ја храни порозната коса и ја остава  мазна и мека. Помага да се контролира непослушната коса .Обезбедува топлинска заштита при сушење со фен. Додава сјај. Ја обновува внатрешната структура на косата, враќајќи ја внатрешната сила и природната еластичност.

Како да се користи : Нанесете го серумот  рамномерно на коса исушена со пешкир. Не плакнете. Стилизирајте како и обично.

Достапност: На залиха
Опис

Интензивен серум во крем за обнова на оштетена коса и заштита од топлина при фенирање.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP REPAIR RESCUE SEALED ENDS 100 ML
1.500,00 ден