DUALSENSES BOND PRO SHAMPOO 250 ML

1.080,00 ден

Шампон за нега и обновување слаба, кревка коса која е склона кон кршење.

Достапност: Нема на залиха
Опис

Зајакнувачкиот шампон е идеален за нежно чистење на кревката коса и дава чувство на структура без тежина.

Формулиран со :

– Inter-Amino-Bond-Builder: ја зајакнува косата од внатре кон надвор со формирање на нови јонски и водородни врски.

– MicroPROtec Complex: брзо и рамномерно ги дистрибуира основните состојки за нега и штити од избледување на бојата.

– FadeStopFormula: го намалува избледувањето на бојата на минимум.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување