DUALSENSES COLOR EXTRA RICH 60sec TREATMENT MASK 200ML

1,080 ден

Интензивна маска за обновување, нега и продолжување на трајноста на бојата кај густа фарбана коса.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Интензивна маска која го подобрува изгледот на обоената коса со комплексот microPROtec и Luminescine. Речиси веднаш, за 60 секунди, ја обновува, храни и подобрува бојата. Oбезбедува избалансирана хидратација,обновува и храни,помага да се изедначи површината на косатa.

Начин на користење : нанесете по должината на косата по  шампонирање. Нека работи барем 1 минута. Исплакнете темелно.