EKSPERIENCE ANTI HAIR LOSS SHAMPOO 250ml

1.690,00 ден

Ревитализирачки шампон за слаба, тенка и коса која опаѓа.

Достапност: На залиха
Опис

Ревитализирачки шампон за слаба и тенка коса. Идеален за спречување на опаѓање на косата. Содржи комплекс аквамарис, хидролизирана црвена алга, хијалуронска киселина и креатин.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE ANTI HAIR LOSS SHAMPOO 250ml
1.690,00 ден