15% Промоција

1,700.00 ден 1,450.00 ден

На залиха

Ревитализирачки тоник идеален за слаба, тенка и коса која опаѓа.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Ревитализирачки тоник идеален за слаба и тенка коса. Специјална формула против првите знаци на опаѓање на косата. Со аквамарис комплекс, богат со морска вода, екстракт од Rhodophycea алгата и алиго елементи, со витамин Е и црвен чај. Бисабололот ја смирува чувствителната кожа. Баицалинот се бори против стареење на скалпот.
Се нанесува на скалпот секој ден и се масира. Не се измива.