INEBRYA STYLE-IN ALL IN ONE LEAVE-IN CONDITIONER 150ML

880,00 ден

Мулти-функционален регенератор кој не се плакне

Достапност: На залиха
Опис

Мулти-функционален регенератор кој не се плакне:
-Ја расплеткува, хидрира и храни косата
-Ја штити фарбаната и хемиски третираната коса
-Го контролира разлетувањето
-Го олеснува стајлингот
-Помага да се спречат расцветани врвови
-Ја остава косата свилена и мека

Производ особено корисен за одржување на совршен стил и елиминирање на разлетување на косата во периоди или на места со висока влажност.

Начин на употреба: Се нанесува после шампонирање на влажна коса исушена со пешкир. Не се плакне и соодветно се стилизира.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

INEBRYA STYLE-IN ALL IN ONE LEAVE-IN CONDITIONER 150ML
880,00 ден