L’OREAL INFORCER CONDITIONER 200ml

1,200 ден

Кондиционер за зајакнување на косата, против кршење на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за зајакнување на косата, против кршење на влакното.
Професионална формула за зајакнување на косата збогатена со витамин Б6 и биотин за моментално намалување на кршливоста на влакното.
Со континуирано користење косата станува појака и поотпорна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.