L’OREAL VOLUMETRY SPRAY 125ml

1,650 ден

Спреј со антигравитациски ефект за волумен на тенката коса.

Категорија: , таг

Опис

Спреј со антигравитациски ефект за волумен на тенката коса.
Ја подигнува косата во коренот и и дава текстура.
Формулата содржи Intra – Cylane и Hydra Light состојки за коса полна со волумен.
Се нанесува на коренот и по должината на измиена и просушена коса со пешкир.
Не се плакне.