L’OREAL VOLUMETRY SHAMPOO 300ml

950 ден

Шампон со антигравитациски ефект за волумен на тенката коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со антигравитациски ефект за волумен на тенката коса.
Формула збогатена со салицилна киселина и Hydra Light состојка за коса полна со волумен.