900.00 ден

На залиха

Третман за нега на коса со 20 придобивки.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Третман за коса со 20 прекрасни придобивки.
Овој третман го поправа кршењето, ги измазнува врвовите, спречува пукање на врвовите, штити од топлина и од надворешни штетни влијанија.
Ја остава косата, здрава сјајна и свиленкаста на допир, без да ја натежне.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, не се измива.