BARBA MEN’S BLACK HAIR GEL 250 ML

1.200,00 ден

Професионален црн гел за мажи за  стилизирање на коса со средно флексибилно држење кој додава интензивна и привремена боја кај седите влакна.Целосно и природно се асимилира на косата.Обезбедува целосна контрола на вашата коса во текот на денот.Не остава остатоци и траги на скалпот,рацете,облеката и перницата.Без ПАРАБЕНИ и  СИЛИКОНИ.
Достапност: На залиха
Опис

Професионален црн гел за  стилизирање на коса со средно флексибилно држење кој додава интензивна и привремена боја кај седите влакна.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA MEN’S BLACK HAIR GEL 250 ML
1.200,00 ден