BARBA COLOR TOUCH GEL BLACK 60 ML

850,00 ден

Нежна боја во гел ,специјално развиена за мажи  за прикривање на седи влакна на коса, брада и мустаќи. Ги меша вашите сиви влакна за да ви даде дискретна боја на коса со природен изглед, без несакана топлина или видлива линија на повторно растење. Гелот лесно се нанесува и не остава траги на чаршафи или перници. Трае до 6-8 миења. Не содржи амонијак и пероксид.

Достапност: На залиха
Опис

Нежна боја во гел со црн тон,специјално развиена за мажи  за прикривање на седи влакна на коса, брада и мустаќи.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA COLOR TOUCH GEL BLACK 60 ML
850,00 ден