COLOR STYLE MOUSSE PEARL GREY 200 ML

890,00 ден

Пената за боење на пената Indola Professional е навистина иновативен производ кој и дава волумен и боја на вашата коса.
* ја прави косата визуелно погуста, заштитувајќи ја од негативните ефекти на уредите за загревање што се користат за стилизирање.
*Достапна во 12 експресивни нијанси кои ќе траат до 4 миења.
Употреба: Изберете ја саканата нијанса. Измијте ја косата со шампон и исушете ја со крпа.За време на употребата се потребни ракавици! Протресете го шишето, стискајте 1-2 дози со големина на тениско топче на дланка. Нанесете го производот рамномерно на косата, не плакнете или стилизирајте како и обично!
Достапност: На залиха
Опис

Пена за волумен во боја без плакнење.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

COLOR STYLE MOUSSE PEARL GREY 200 ML
890,00 ден